Neptün'ün Etkileri - Terazi Burcu

En Büyük İslami Forum Sitesi/Neptün'ün Etkileri - Terazi Burcu => Neptün'ün Etkileri - Terazi, Neptün'ün Etkileri - Terazi Hakkında Neptün'ün Etkileri - Terazi; Neptün Terazi burcunda ve di­ğer gezegenlerin

Gönderen Konu: Neptün'ün Etkileri - Terazi Burcu  (Okunma sayısı 616 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ECK_86

  • Global Moderator
  • General
  • *****
  • İleti: 2570
  • Karma: +1/-0
    • Profili Görüntüle
Neptün'ün Etkileri - Terazi Burcu
« : Ocak 07, 2013, 06:05:41 ÖS »
Neptün'ün Etkileri - Terazi, Neptün'ün Etkileri - Terazi Hakkında
Neptün'ün Etkileri - Terazi;
Neptün Terazi burcunda ve di­ğer gezegenlerin aspektleri olum­suzsa, karşı cinse zaaf derecesi­ne tutkun olursunuz. Onlara kar­şı çok büyük ve gereksiz bir ilgi duyarsınız. Böyle dönemlerde ko­laylıkla, hemen hemen hiç neden­siz ağlarsınız. Aşırı güçlü sempa­tiler, yoğun duygular geliştirirsi­niz.

Kurduğunuz ilişkiler bir takım esrarengiz ya da garip tepkilerin tetiğini çeker. Oysa Neptün eğer Ateş ve Hava burçlarının olumlu aspekti altındaysa, (gerek doğum horoskopu, gerekse geçiş güzergâhı açısından), Neptün size hay­ranlıklar toplar, iyi bir sosyal ha­yat getirir, aşk, ortaklık, popüler­lik ve iyi bir evlilik yolunu açar.

Sizin şiirsel bir yanınız var. Sa­nata ve müziğe yatkınsınız. Hayal gücünüz zengin, derin bir anlayı­şınız, yumuşak ve şefkatli bir ya­pınız var. Barış ve uyumu, ekonomik ve sosyal eşitliği ve adaleti çok seviyorsunuz. Tiyatrodan hoşlanı­yorsunuz, sihir ve mistik gelenek­lere bayılıyorsunuz. Bilime, sana­ta, sinemaya, televizyona ilginiz büyük. Ortakla çalışırsanız başa­rılı ve mutlu olursunuz. Her işinizi hep bir sosyal grupla birlikte yap­mak istiyorsunuz.