Plüton'un Etkileri - Terazi Burcu

En Büyük İslami Forum Sitesi/Plüton'un Etkileri - Terazi Burcu => Plüton'un Etkileri - Terazi, Plüton'un Etkileri - Terazi Burcu Hakkında Plüton'un Etkileri - Terazi; Siz dünyanın zenginlikleri ile yoksulluklarının

Gönderen Konu: Plüton'un Etkileri - Terazi Burcu  (Okunma sayısı 651 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ECK_86

  • Global Moderator
  • General
  • *****
  • İleti: 2570
  • Karma: +1/-0
    • Profili Görüntüle
Plüton'un Etkileri - Terazi Burcu
« : Ocak 07, 2013, 06:05:05 ÖS »
Plüton'un Etkileri - Terazi, Plüton'un Etkileri - Terazi Burcu Hakkında
Plüton'un Etkileri - Terazi;

Siz dünyanın zenginlikleri ile yoksulluklarının iç içe olduğu bir dönemde doğmuşsunuz. Bunun en güzel örneği petrol ambargosudur. Terazi denge burcudur. Ya­saları ve adaleti yönetir. Barışın simgesi olduğu kadar saldırganlık ve savaş belirtisi de olabilir. Hak­sızlığı düzeltmek için ona karşı sa­vaş vermek gerekecektir. Plüton sertlik ve aşırılıklar gezegenidir. Toprakaltı dünyasını, altın kayna­ğını, petrolü yönetir. Plüton, yan tutmadan, Terazi aracılığı ile ser­vetin eşit olarak paylaşmasını sağlar.

Plüton - Terazi burcundayken doğan kuşağın çocukları, eşit­lik sağlamak için var güçleriyle çalışacaklardır. Bunu dünya çapında başaracaklardır. Bu kuşak 2016 yı­lında en güçlü oldukları döneme girince, özlerinde bulunan adalet isteğini tüm dünyaya kabul ettir­miş olacaklardır. Bu kuşak birçok sorunu göğüsleyecektir. Bizim için çözümlenmesi olanaksız gö­rünen sorunlar onlara kolayca çözülebilecektir.

Siz dünyanın zenginlikleri ile yoksulluklarının iç içe olduğu bir dönemde doğmuşsunuz. Bunun en güzel örneği petrol ambargosudur. Terazi denge burcudur. Ya­saları ve adaleti yönetir. Barışın simgesi olduğu kadar saldırganlık ve savaş belirtisi de olabilir. Hak­sızlığı düzeltmek için ona karşı sa­vaş vermek gerekecektir. Plüton sertlik ve aşırılıklar gezegenidir. Toprakaltı dünyasını, altın kayna­ğını, petrolü yönetir. Plüton, yan tutmadan, Terazi aracılığı ile ser­vetin eşit olarak paylaşmasını sağlar. Plüton - Terazi burcundayken doğan kuşağın çocukları, eşit­lik sağlamak için var güçleriyle ça­lışacaklardır. Bunu dünya çapında başaracaklardır. Bu kuşak 2016 yı­lında en güçlü oldukları döneme girince, özlerinde bulunan adalet isteğini tüm dünyaya kabul ettir­miş olacaklardır. Bu kuşak birçok sorunu göğüsleyecektir. Bizim için çözümlenmesi olanaksız gö­rünen sorunlar onlara kolayca çözülebilecektir.