Gönderen Konu: 2013 Yılı için Yay Burcu Yorumu  (Okunma sayısı 437 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ECK_86

  • Global Moderator
  • General
  • *****
  • İleti: 2570
  • Karma: +1/-0
    • Profili Görüntüle
2013 Yılı için Yay Burcu Yorumu
« : Ocak 08, 2013, 01:11:17 ÖS »
2013 yay burçları bazılarınız eğitimler alabilir, yabancı kültürler ve felsefelerle tanışabilir, kısa yolculuklara çıkabilirsiniz. Bu arada yüksek eğitiminizi tamamlamak ve kendinizi geliştirmek için sıkı çalışmalar içine girebilir hatta bunu yapmak için kendinizi mecbur hissedebilirsiniz. 2013 yılı yay burçları için oldukça yoğun olacak hem iş kariyer anlamında hemde ikili ilişkiler anlamında ,iş konularındaki yoğunluk,tüm o koşuşturmalar,sizi hem zihnen hem bedenen yorarken yay burcu ikili ilişkilerde özellikle evli olanlar için zihninizi yoracak sizi düşündürecek kimi zaman artık yeter dedirtecek tartışmaların yaşanacağı bir 2013 sizi bekliyor.Ancak şunu baştan söylemekte fayda var ikili ilişkilerdeki tutarsızlıklara o sıkıntılı tartışmalara karşın iş hayatında oldukça başarılı bol kazançlı, istediğiniz kariyer hedeflerini gerçekleştirdiğiniz bir yıl diyebiliriz sevgili yaylar.

Şubat gibi aileniz veya eşiniz arasında çıkabilecek bir tatsızlıkta arada kalmanız da olası. Sevgili yaylar eğer bekarsanız ve ailenizin bilmediği bir birlikteliğiniz varsa,aileniz bir şekilde bunu öğrenip,size çok sert çıkabilir çünkü bu kişiyi onaylamayacaklar.Yakınlarınızın tavsiyelerini yabana atmayın.
Mart ayı her açıdan yoğun gerek iş gerek ikili ilişkiler bu durumda fiziksel yorgunluklar ve yeterince dinlenememiş olmak sizi zorlayabilir. İstirahat düzenizi korumanız ve düzenli beslenmeye dikkat etmeniz gerekiyor.Yine bu dönemde telefonla gelecek bir habere çok sevine bilirsiniz,bu bir yakınınız belki çocuğunuz için istediğiniz bir şeyde olabilir ama bir mutluluk yaşanacak.
Haziran gibi aile içinde tatsızlıklar tartışmalar çıkabilir ve bu tartışmalar aile büyüklerininde araya girmesi ile dahada büyüyebilir ancak siz tüm bu tartışmaları bir sinema filmi seyreder gibi uzaktan seyreceksiniz,sizin bu tutumunuz eşinizi çok kızdıracak ve bu durum karşısında size olan öfkesi dahada büyüyecek buda gergin ortamın daha da gerilmesine huzursuzluğun büyümesine neden olacak.
Temmuz ayı yolculuklarda şanslınız tatlı sürprizlerle karşılaşabilir, hoşlanacağınız ortamlarda bulunabilirsiniz. Yay burçalrı, siz hangi cinsiyetten olursanız olun erkeklerle olan bazı işlerinizde sorun çıkabilir. Huysuzluğu tutmuş birisine bazı konuları izah etmek zorunda kalabilirsiniz. Ayrıca sakar ve kazalara açık durumdasınız.
Ekim ,kasım dönemi bir miras işi gündeme gelebilir.Aileden biri sizin fikirlerinize karşı çıkabilir ve tartışmalar yaşanabilir.Bu durumdan huzursuz olabilirsiniz.Hatta bazı aile bireyleri ile ilşkileriniz bozulabilir yada araya soğukluk girebilir.Tüm bu gerginlikler sağlığınızıda olumsuz etkileyebilir,gereksiz alış veriş, gereksiz masraflar ve alkollü içeceklere eğilimli olabilirsiniz
Aralık ayı bir çok şey yerine tek bir konuyu hedeflerseniz oradan oraya sürüklenmekten kurtulursunuz. 2013′de unuttuğunuz bazı ufak işler başınıza bela olacak derecede büyüyebilirler. Önemsediğiniz kişilerin baskısını hissedebilirsiniz.Eğer evli iseniz eşiniz ters giden işlerden sizi sorumlu tutup huzursuzluk çıkarabilir ve bu dönem size karşı oldukça anlayışsız olabilir

2013 YAY BURCU İŞ HAYATI

Ocak ayı ile beraber sevgili yay iş hayatınızda ters giden bir şeyler varsa düzelecek sizi sevindiren gelişmeler yaşanacak.Başarı kazanmaya, yeni fikirler edinmeye, birşeyler elde etmeye ve çekişmeli durumlarda üstün gelmeye uygun bir dönemdesiniz.Bu yıl kendinizi tümüyle işinize verecek adeta hayatın tüm stresini çalışarak atacaksınız.

Mart ayında zihinsel olarak çok daha güçlü ve çabuk karar verebilir yapıda olacaksınız. Konuşma ve ikna kabiliyetiniz oldukça yüksek olacak,önemli konumlardaki insanlara istediklerinizi kabul ettirebilir, her türlü desteği sağlayabilirsiniz.

Nisan-Mayıs dönemi rekabete dayalı durumlardan zevk alacak,mücadele gücünüz artacak.Son derece heyecanlı, karışık bir dönemdesiniz. Telaşlı ve karışık fakat kötü olmayan bir dönem, Bazı şeyleri değerlendirdiğiniz takdirde karlı çıkacaksınız.
Temmuz sonu işinizde başarı kazanacak veya birşeyler elde edeceksiniz.
Ağustos sonu elinizdeki, sizi uğraştıran herşeyi başarıyla tamamlayıp, ileriye yönelik planlar yapabilirsiniz. Bu durumun çevrenin kıskançlığını çekmesi ihtimali de güçlüdür. Arkanızdan düşmanca tutumlara girilebilir. Ancak bu durumdan da aklınızı kullanarak istediğinizi elde etmiş,size yönelik düşmanca planları,bir şekilde yararınıza çevirmiş olarak çıkacaksınız.

Eylül-Ekim ayında bir yatırım yapma olasılığınız söz konusu. Ev veya arsa satın alabilirsiniz. Bir yakınınızın ısrarı ile kendi işiniz dışında alternatif işlere girişebilirbiniz ancak bu işlerden fazla bir kar sağlamayacağınız gibi zarar da etmeyeceksiniz.
Kasımda kısa süreli bir iş seyahati söz konusu olabilir. Bu seyahat sırasında tanışacağınız kişiyle iş dışında duygusal bir yakınlaşma da yaşanabilir.
Aralık ayı işlerinizin yolunda gittiği bir dönem. Pozitif enerjinizin çevrenizde oluşabilecek tüm stres ve sıkıntılı durumların üstesinden gelmenizde çok büyük etkisi olacak.

2013 YAY BURCU AŞK HAYATI

Sevgili yaylar yeni beraberlikler, ani başlayan veya birden sonlanan ilişkiler yaşamanız olası. 2013 yay burcu için yılın ilk yarısı mart ayı partnerinizle yaşanacak tartışma sonucu ayrılık olabilir ancak hemen peşi sıra yeni tanışacağınız biri ile yeni bir ilişki başlayacak bu da çok çabuk olacak aslında bu yıl hep böyle diyebiliriz kısa süreli aşk maceraları kaçamaklar.Yay burçarlı 2013 evli olanlar için ikili ilişkilerde zorlanacakları eşleri ile sık sık tartışmaların yaşanacağı hatta bu tartışmaların zaman zaman büyüyüp aile büyüklerininde dahil olduğu ve durumun gitgide can sıkıcı bir hal aldığı bir yıl olacak diyebiliriz bazılarınız ciddi ciddi boşanmayı düşünecek,ancak çocuk sahibi olanlarınız için durum dahada zorlaşacak.
Boşanmış olanlar için bu yılın ikinci yarısı,özellikle haziran temmuz sonrası dönem,aileleri yada arkadaşları aracılığı ile tanışacakları biri ile evlilik gerçekleştirmeleri olası, bu ikinci evlilikte geçmiş tecrübelerinizden yararlanır,kurallarınızı baştan koyarsanız mutluluğu yakalayabilirsiniz,ancak bu kişiyi daha çok mantığınıza yattığı için kabul edeceksiniz öyle büyük bir tutku yada aşk beklemeyin.

Yaylar eğer bekarsanız nisan ayında bir arkadşınız sizi uzakta yaşıyan bir akrabası veya arkadaşı ile tanıştırabilir bu kişiile ileriye dönük bir ilişkinin düşüncesi içine girebilirsinizz ancak aradaki mesafe işleri biraz zorlaştıracak.

Haziran ayında, istediğiniz gibi yürümediği için size üzüntü veren bir ilişkiniz hakkında sevindirici gelişmeler olabilir.Eğer siz evli bir insansanız aileniz ya da eşinizin ailesi yüzünden evlilik ilişkileriniz zorlaşabilir

Temmuz gibi evliliğinizde beklenmedik çalkalanmalar şimdiye kadar olan düzeninizi sarsabilir, dengeleri altüst ederek sizi boşanmanın kıyısına getirebilir.Eşinizin söylediği bazı sözler sizi çok incitebilir ve istesenizde onu affedemiyebilirsiniz.Ani parlamalar öfkenizi kontrol edemeyişiniz olayları dahada büyütür unutmayın.

Yay burcu 2013 Ekim – Kasım arasında evlilik ve ikili ilişkileriniz güzel etkiler altında olacak. Bu dönemde partnerinizle daha uyumlu hareket edebilirsiniz.Bu dönemde beraberliklerinizde daha bilinçli davranmaya ve agresif tepkiler vermekten kaçınmaya özen göstermelisiniz.

2013 YAY BURCU SAĞLIK

Yaylar derin düşündüğünüz konular bilinçaltınızı etkileyebilir, meditasyon, hafif jimnastik hareketleri, açık havada doğa yürüyüşleri yapmanızda fayda var.
Yılın ilk yarısı sağlık durumu bozuk olan bir yakınınızın sağlık durumundaki iyileşme de sizi mutlu edecek.