Mars'ın Etkileri - Yay Burcu

En Büyük İslami Forum Sitesi/Mars'ın Etkileri - Yay Burcu =>  Mars Yay burcunda ilerlemekte ve bu da kişileri sosyal, bireysel olarak etkilemektedir.  2 ay boyunca yay burcunda kalacak olan Mars kişiler

Gönderen Konu: Mars'ın Etkileri - Yay Burcu  (Okunma sayısı 599 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ECK_86

  • Global Moderator
  • General
  • *****
  • İleti: 2570
  • Karma: +1/-0
    • Profili Görüntüle
Mars'ın Etkileri - Yay Burcu
« : Ocak 08, 2013, 01:25:30 ÖS »
 Mars Yay burcunda ilerlemekte ve bu da kişileri sosyal, bireysel olarak etkilemektedir.  2 ay boyunca yay burcunda kalacak olan Mars kişiler üzerinde heyecan, özgürlük ve daha fazla hareket etme ihtiyacı gibi etkiler oluşturur. Mars Yay Burcunda 2 ay süre ile kalacak olduğundan bu etkiler yaklaşık olarak iki ay süre ile kişileri etki altına alacaktır.

Burçların genel özelliklerine göre etkileyecek olan mars da genel olarak kişiler daha heyecanlı daha hareketli günler yaşayacaklardır. Hem ailelerinde ki kişilere hem de tanıdık ya da tanımadık olsun çevrelerinde ihtiyacı olan herkese yardım etme çabası içerisinde yer alacak olan kişiler aynı zamanda da özgürlüklerine daha düşkün ve özgürlükerine daha fazla önem verir olacaklardır.

Bunun yanı sıra ateşli bir burç olan Yay’ın etkisinde olan Mars ateşli hastalıklara da sebebiyet vermektedir. Ayrıca bu dönem de bacak ya da baldır gibi eklem yerlerinde görülebilecek hastalıklara da neden olabilir. Bu hareketli ve telaşlı dönem aynı zaman da kimi sakarlıkların da yaşanmasına neden olabilir. Özellikle bu konularda dikkat edilmesi gerekmektedir.

Ayrıca da yine Mars’ın yay burcunda iki ay boyunca ilerlemesi iş hayatının da daha hareketli olmasına ve pek çok projenin içerisinde yer almanızı sağlayacak bir döneme girilmesine işaret etmektedir. Aile hayatında ise eşiniz ve çocuklarınız ile ya da anne babanız ile gerçekleştireceğiniz kısa süreli yolculuklar göze çarpmaktadır.

Her ne kadar Mars gezegeninin yay burcunda ilerlemesi burçlara farklı özelliklerine göre etki yapsa da genel anlamda yay burcunda olan mars insanların sosyal, kültürel, aile ve iş hayatlarına heyecan, telaş ve daha fazla özgürlük getirmektedir.