Mars'ın Etkileri - Yay Burcu

En Büyük İslami Forum Sitesi/Mars'ın Etkileri - Yay Burcu => Sizin için faaliyet aktiflik esastır. Yerinizde duramazsınız. Zihnen de bedenen de sürekli fa­al i yit halindesiniz. Değişkensiniz. Ama başladığınız

Gönderen Konu: Mars'ın Etkileri - Yay Burcu  (Okunma sayısı 500 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ECK_86

  • Global Moderator
  • General
  • *****
  • İleti: 2570
  • Karma: +1/-0
    • Profili Görüntüle
Mars'ın Etkileri - Yay Burcu
« : Ocak 08, 2013, 01:22:12 ÖS »
Sizin için faaliyet aktiflik esastır. Yerinizde duramazsınız. Zihnen de bedenen de sürekli fa­al i yit halindesiniz. Değişkensiniz. Ama başladığınız işleri de bitiri­yorsunuz. Hep bir konudan öteki­ne sıçrıyor, iki etüdü veya çalış­mayı bir arada üstleniyorsunuz. Bi­lim, felsefe ve dinden hoşlanıyor­sunuz, zaman zaman,iki işiniz ol­duğunu görmeniz büyük ihtimaldir. Bu olmasa bile, işinizi sık sık değiştiriyorsunuz.

İyi, sağlam bir eğitimden geç­miş olsanız bile, bunun etkileri genç yaşlarınızda ortaya çıkmaya­cak. Başarı size daha çok hayatın geç yılarında gelecek. Herhalde çok seyahat edecek, birçok kısa yolculuklar yapacaksınız. Bu se­yahatlerin kardeşlerinizle, yazı yazmayla veya eğitimle ilgili olma­sı mümkün.

Biraz fazla açık sözlüsünüz, aklınızdan geçeni olduğu gibi söy­lüyorsunuz. Çoğunlukla asi, ba­ğımsız ve iç güdülerinizle hareket ediyorsunuz. Samimi, hırslı ve ileri görüşlü birisiniz. Düşünce özgür­lüğünü, söz özgürlüğünü çok se­viyorsunuz, hiçbir tür sansüre da­yanamıyorsunuz. Doğayı seviyor, güzel şeylerin değerini biliyorsu­nuz. Hayvanların dostusunuz. Ge­nelde sporlardan hoşlanıyorsu­nuz. Değişken tipsiniz ama, her yanda adalet olsun istiyorsunuz. Felsefeye yatkın, cömert biri ol­duktan başka, otorite uygulamak da hoşunuza gidiyor.