Venüs'ün Etkileri - Yay Burcu

En Büyük İslami Forum Sitesi/Venüs'ün Etkileri - Yay Burcu => Venüs'ün Yay'da görülmesi bağımsızlığın her şeyden önde tu­tulduğu anlamına gelir. Belki siz de kendi özgürlüğünüzü ve bağım­sızlığınızı çok

Gönderen Konu: Venüs'ün Etkileri - Yay Burcu  (Okunma sayısı 513 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ECK_86

  • Global Moderator
  • General
  • *****
  • İleti: 2570
  • Karma: +1/-0
    • Profili Görüntüle
Venüs'ün Etkileri - Yay Burcu
« : Ocak 08, 2013, 01:26:15 ÖS »
Venüs'ün Yay'da görülmesi bağımsızlığın her şeyden önde tu­tulduğu anlamına gelir. Belki siz de kendi özgürlüğünüzü ve bağım­sızlığınızı çok seviyorsunuz. Seya­hat etmek, egzotik yerleri görmek en büyük tutkunuz. Ele geçmez şeyleri elde etmeyi de çok sevi­yor, bu yüzden kendinizi mutsuz etme eğilimi taşıyorsunuz. Sevgi­lerinizde biraz müphemlik var. Ay­nı zaman içinde, karşı cinsten iki veya daha çok kişiyi seviyor ola­bilirsiniz. Ama kötü niyetle sada­katsizlik yapıyor değilsiniz. Siz yalnızca, uzak yerlerdeki aşklar­dan, gerçekleşmesi zor masal aşklarından hoşlanıyorsunuz.

Ge­nelde yapınız kibar, yardımsever, cömert ve dışa dönüksünüz. Ha­yal gücü zengin, neşeli ve hafif yü­rekli bir kişiliğiniz var. iki ayrı kay­naktan geliriniz olabilir, belki ya­zı yazmaktan, yayınlamaktan, ya da seyahatle ilgili bir kaynaktan... Belki de dinsel veya felsefi ilgile­rinizden. Açık hava sporları sizi çekiyor. Uzun seyahatler, hayvan­lar (özellikle atlar), sanat ve doğal güzellikler ilgi alanlarınızın belli başlıları... Karış cinse olan duyar­lılığınız yüzünden, iki veya daha fazla evliliğe yönelebilirsiniz. Bun­lardan bir tanesi, yabancı bir ülke­de, ya da evinizden çok uzakta ya­şayan biri olacak. O süre içinde bol bol şehirlerarası telefonlar ve uzun mektuplar gidip gelecek.

Dostlarınız önemli kimseler olacak. Ya nüfuzlu, ya da sosyal düzeyi yüksek kimseler. Venüs'ün Yay burcunda olması sizin kolay etkilenmenize yol açıyor. İleri gö­rüşlü, cömert, kehanet gibi tah­minlerde bulunabilen birisiniz (Uy­gulamada değilse bile, niyette sa­dıksınız. Edebiyatta, felsefeye, ruhsal gelişmeye eğiliminiz var.