Plüton'un Etkileri - Yay Burcu

En Büyük İslami Forum Sitesi/Plüton'un Etkileri - Yay Burcu => Şiddet, ifrat ve aşırılığın tem­silcisi olan Plüton'un, özgürlük aşkı, geniş fikirlilik, hoşgörü, coş­ku ve gerçeği aramanın sembolü olan Yay'da

Gönderen Konu: Plüton'un Etkileri - Yay Burcu  (Okunma sayısı 622 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ECK_86

  • Global Moderator
  • General
  • *****
  • İleti: 2570
  • Karma: +1/-0
    • Profili Görüntüle
Plüton'un Etkileri - Yay Burcu
« : Ocak 08, 2013, 01:26:53 ÖS »
Şiddet, ifrat ve aşırılığın tem­silcisi olan Plüton'un, özgürlük aşkı, geniş fikirlilik, hoşgörü, coş­ku ve gerçeği aramanın sembolü olan Yay'da bulunacağı bu dö­nemde doğanlar, dinlerin birleşti­rilmesinden tutun, sınırların kaldı­rılmasına kadar bir çok imkânsız gibi görünen olayları gerçekleş­tirmeleri mümkün. Sokulganlık, uyumluluk ve felsefik değerlere bağlılık yeniden hayata hâkim olabilir.

2030 - 2045 yıllarında (Belki çok daha erken) yönetici noktalara, ge­lecek olan bu kuşak insanları, "Kurtla kuzunun birlikte yayılacağı" yolunda eskilerde var­olan düşüncenin belki de hayat bulacağı dönemdir. Dinler yeniden hayat bulacak, belki de bütün insanlık tek din ve tek mezhep altında birleşecek. Ka­dın erkek ilişkilerinde geriye dö­nüş yaşanabilir, belki de tam ter­sine, birçok kayıtlar ortadan kal­dırılabilir.

Alabildiğine özgürlük ve hoş­görü bilimde de kendini göstere­bilir, bugün bilinmeyen birçok ha­dise gün ışığına çıkar, ilmin "ke­rametle denk" olduğu zamanlar yaşanır. Bu dönem erkeksi bir dönem­dir. Karakterler, değer yargıları ön plandadır. Maddilikten çok öz de­ğerler ve manevilik erdem kabul edilir. Ne var ki dünyanın bir site gi­bi serbest özgür olduğu bu dö­nem fazla sürmeyecek, arkadan gelen Oğlak Plütonluların etkisiy­le çekilmez bir disiplin, katı tavır ve keskin inançların hoşgörüyü yok ettiği bir devir yaşanacaktır.