Yay Burcu ve Tatil

En Büyük İslami Forum Sitesi/Yay Burcu ve Tatil => Yay Burcu ve Tatil, Yay Burcu ve Tatil Hakkında Yay Burcu ve Tatil (23 Kasım - 22 Aralık) Yönetici Gezegeni: Jüpiter Türü: Erkeksi, Pozitif Grubu:

Gönderen Konu: Yay Burcu ve Tatil  (Okunma sayısı 591 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ECK_86

  • Global Moderator
  • General
  • *****
  • İleti: 2570
  • Karma: +1/-0
    • Profili Görüntüle
Yay Burcu ve Tatil
« : Ocak 08, 2013, 01:52:00 ÖS »
Yay Burcu ve Tatil, Yay Burcu ve Tatil Hakkında
Yay Burcu ve Tatil (23 Kasım - 22 Aralık)
Yönetici Gezegeni: Jüpiter
Türü: Erkeksi, Pozitif
Grubu: Ateş, değişken
Şans ve iyimserlik gezegeni Jüpiter'in yönetimindeki çok miktarda harekete, çok miktarda anlama, çok miktarda yeni keşiflere ve geniş alanlara ihtiyaç duyan Yay'lar için uzaklık ve bilinmedik, yabancı yerler son derece iyidir. Bir Yay'ı mutlu edecek şeylerden biri uzun süren bir dünya turu olacaktır. Uzak Doğu, Güney Amerika'nın ilginç ülkeleri, Guatemala, Meksika, Brezilya, Kolombiya, Şili, Ortadoğu, Yeni Zelanda, Avustralya gibi yerler size uygun olacaktır.
Bir hayli enerjik ve doğaya düşkün olan Yay'lar yağmur ormanlarının derinliklerine dalmayı sevecek ve sırt çantasıyla uzak diyarlara gitmeye cesaret edecektir. Zihinsel motivasyona ihtiyaç duyan Yay'lar gittikleri yerin tarihi, coğrafi ve kültürel özelliklerini de öğrenmek isteyecek ve öğreneceklerdir.
Heyecan ve adrenaline tutkun olduğunuzdan ve bir ateş grubu olduğunuzdan yamaç paraşütü, bungee jumping, rafting gibi etkinlikleri yapabileceğiniz yerleri de seçebilirsiniz. Binicilik, tenis ve gibi sporları da yapmak istersiniz. Büyük kanyon, çöl geçişleri de ilginizi çekecektir. Pahalı, lüks oteller yerine ilginç, ucuz, farklı bir estetiği olan, doğal güzelliklerini ve özelliklerini yitirmemiş yerler ilginizi çeker. Dağ tırmanışları, flora ve fauna açısından zengin doğal parklardaki tatil yerleri de tam size göredir.
Yay'lar keşif duygularını ve heyecanlarını gıdıklayacak yerleri isterler ve tatillerinin rotasını tamamen spontane çizmeyi tercih ederler.